Další obchody: Motodoplňky Snow&Ski Bílé zboží Elektro Mobilní telefony Digitální fotoaparáty Parfémy Pneumatiky
Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

navigace TEASI

Navigace TEASI ONE 3 Extend


Cena: 3 999,00 Kč  
 ks Nový model oblíbené navigace od značky Teasi s 3D magnetickým kompasem.

Navigace Teasi ONE 3 Extend je multifunkční zařízení a udělá radost prakticky každému. Na velkém displeji s úhlopříčkou 3,5" máte okamžitě přehled o všech hlavních údajích (rychlost, vzdálenost, čas, stoupání, atd.), záznam trasy (včetně, rychlosti a grafu nadmořské výšky). Ovládání probíhá pomocí dotyků přímo na displej a je nutné pochválit zejména příkladnou čitelnost i během slunečních dnů.
Zažijte na vašem kole dobrodružství, které jen tak neskončí! Díky navigaci Teasi získáte dokonalý přehled o své cestě, takže vás už žádná zatáčka nepřekvapí. Nemusíte se o nic starat, stačí jen zadat cíl své cesty a vychutnávat si atmosféru vašeho okolí, navigace vás včas informuje zvukovým signálem a grafickým znázorněním o změně směru. Můžete ji využít například i při plavbě na moři, turistických vycházkách nebo vás bez problému provede po běžkařských trasách. Od svého předchůdce (ONE 3) se však liší jedním hlavním parametrem, jelikož zde výrobci přidali nový 3D magnetický kompas
  • Navigace po všech typech cest - Naviguje po silnicích i polních a lesních cestách*
  • Naplánujte si Váš výlet v klidu doma na počítači a pak jednoduše trasu nahrajte do navigace.
  • Kompletní plánování tras ve více než 47 zemích + USA (Měřítko 1:25.000)
  • Jednoduché a intuitivní ovládání Logické menu a jasná indikace Robustní provedení (odolné proti stříkající vodě, splňuje IPX5 normu)
  • Výdrž baterie 12 hodin
  • 3D magnetický kompas
  • Bluetooth 4.0 pro připojení hrudního pásu nebo senzoru rychlosti a kadence
  • 3,5” (8,8 cm) barevný dotykový displej s vysokým rozlišením (480x800) s transflektivní technologií pro bezchybnou navigaci a čitelnost displeje na slunci i ve tmě (podsvícení)
  • Integrovaný computer s rozsáhlou škálou funkckcí (rychlost, vzdálenost, čas, stoupání, atd.) Záznam trasy (včetně, rychlosti a grafu nadmořské výšky) Perfektní pro cyklisty (MTB, trekking, rodinné, závodník, atd.) Zároveň vhodné pro pěší turistiku, vysokohorskou turistiku i geocaching
  • Doživotní aktualizace map a firmware ZDARMA Speciální funkce TEASI FITNESS, umožňuje naplánovat trasu na základě času, vzdálenosti nebo spotřeby energie. Specifikujte například 20km, 3 hodiny nebo 1000 kcal. Vytvoří se mapa a vy si můžete vybrat optimální trasu podle vašeho zadání.
Když máte TEASI, tak máte vše - mapy, trasy, kompas, POI (body zájmu) na kole nebo při pěší turistice - kdekoliv a kdykoliv.

Záruka 36 měsíců!

Obsah balení:

TEASI ONE 3 navigace
Držák na řidítka Light USB-kabel
Kompletní manuál v češtině

Manuál a software Teasi Tool ke stažení na www.teasi.cz

Více informací na www.teasi.cz

Video návody na Teasi ZDE

* Teasi používá Open Street Mapy (OSM). Detaily OSM se může lišit polde regionu, země, města, lokakity atd. OSM je konstantně vyvýjeno a vylepšováno. S TEASI online aktualizací budete mít k dispozici vždy tu nejnovější verzi mapy. Doživotně a ZDRAMA.zpětmotodoplňky, motorky, motocykly      


Provozovatel: BPS-koupelny s.r.o., Pavlovského 673/39, 747 07, Opava,
e-mail: info@cyklosvet.cz tel. 734 253 961

Naše další obchody: Motoeshop.cz - Motodoplňky | SnowSki.cz - Vybavení pro zimní sporty


Provozováno na systému PremiumSHOP
Cyklosvět.cz - Internetový obchod cyklistika jízdní kola, cykloshop s cyklo vybavením.
Dovážíme značky Lapierre, Selev, IRC, ZAMO, PROGRIP, FIRSTRACING a Dainese.
Duše a pláště, přilby a helmy, chrániče, rukavice, brýle, vidlice a tlumiče, brzdy.