Další obchody: Motodoplňky Snow&Ski Bílé zboží Elektro Mobilní telefony Digitální fotoaparáty Parfémy Pneumatiky
Zákazník nepřihlášen: [ přihlásit ]    

celá kola a rámy na objednávku | BMC

kola BMC

   Nechceme vás ohromit šíří naší nabídky, ale nabízíme Vám možnost objednat si v naší prodejně v Opavě kola švýcarské značky BMC. Je to tak, že většina internetových obchodů stejně kola na prodejnách nemá, takže si vyberte to co se vám líbí a my se budeme snažit vyjít co nejrychleji vstříc vaším požadavkům.

kola BMC naleznete na stránkách www.bmcbike.cz

Vaší výhodou jsou tři garanční prohlídky zdarma, záruční a pozáruční servis přímo na prodejně a hlavně se o vaše kolo budeme starat jako by bylo naše vlastní.  
   Dejte nám vaše požadavky na model se specifikací a my vám zjistíme dostupnost a cenu pro vámi vybraný model.
   Poptávku posílejte na e-mail
info@cyklosvet.cz nebo vše vám zodpovíme na tel. č. 734 253 961

BMC – The Bicycle Manufacturing Company

Všechno je již obsaženo v názvu. V BMC se soustředíme čistě a jednoduše na to, co umíme nejlíp – vyrábět kola. Naši energii směřujeme k dosažení dokonalé jízdy na silnici, dráze nebo v terénu pro profesionální závodníky nebo výkonnostně orientované cyklisty.

 

Společnost

BMC leží na úpatí hor Jura, v srdci švýcarského hodinářského průmyslu. Oceňujeme tradici, ale využíváme technologický pokrok. Naše odbornost je založena na generacích výroby jízdních kol a naše způsobilost pochází z naší, jak je známo, vedoucí pozice v práci s kompozitními materiály a nejpokročilejším, počítačově ovládaným designem.

 

BMC má tři základní hodnoty:

ŠVÝCARSKÁ KVALITA
Švýcarsko je celosvětově známo výrobou produktů absolutně nejvyšší kvality. Autentická, švýcarská preciznost inženýrství staví BMC nevyvratitelně stranou od jejích konkurentů.

PRÉMIOVÝ PRODUKT
BMC je profilovaná jako prémiová a nejinovativnější značka jízdních kol, která se koncentruje na přidanou hodnotu a být vždy nejlepším ve své třídě bez opomíjení konkurenceschopnosti.

VÝKONNOSTNÍ CYKLISTIKA
BMC je domovem výkonnosti napříč cyklistickým průmyslem – na silnici, v triatlonu, v cyklokrosu, na dráze a v horských kolech. Nejzanícenější a nejprofesionálnější závodníci vyhrávají na kolech BMC.

Vzrušující výzkum

Některé společnosti to nazývají vývojový proces. V BMC to nazýváme „vzrušující výzkum“. Pomocí použití špičkových technologií přímo v našem vývojovém středisku „Impec Advanced R&D Lab“, které se nachází v našem sídle v Grenchenu ve Švýcarsku, dokážeme simulovat prototypy na nejvyšší úrovni inženýrství, zručnosti a designu a dosáhnout tím dokonalého výsledku.

Tento výzkumný proces kombinujeme se zpětnou vazbou od našich závodních testovacích jezdců. Potom nastává proces opakování všech kroků vývoje k dosažení finálního výrobku. Ten nekončí, dokud nejsme plně přesvědčeni, že to co jsme vyvinuli, je nejlepší možný výsledek. Žijeme výzkumem a vývojem. Smyčka je dokonce tak úzká, že doslovně absolvujeme celý cyklus denně - v designovém studiu a dílně, přes polední vyjížďky, až po spolupráci s našimi profesionálními závodníky. Vidíte, že v BMC vyznáváme rozdílný přístup. Nejenom proto, že se chceme odlišit od davu, ale hlavně proto, abychom si byly naprosto jistý, že skutečně žijeme pro náš příslib přinášet Vám nejinovativnější a nejpokrokovější řešení v cyklistice.

 

Naše filozofie

BMC je sice posedlé přinášet výkonnost, kterou požadují světoví top závodníci, ale stejně je posedlé nazíráním na svět jízdních kol z jiné perspektivy. Neděláme to proto, abychom se odlišili. Ze zkušenosti víme, že nejlepší řešení nejsou vždy ty konvenční. To je důvod, proč je BMC hned rozpoznatelné. BMC vždy bude vyčnívat z řady, pokud je řeč o designu a výkonnosti. Proto BMC oslovuje zákazníky, kteří ocení hodnoty našeho závodního dědictví a náš švýcarský přístup k řešení problémů.

 

Průlomové inovace a design

Náš rozsáhly vývojový proces začíná v naší centrále v Grenchen ve Švýcarsku. Náš vývojový tým ctí motto „Nic nebrat jako samozřejmost.“ Svobodomyslnost nás odděluje od masy a nutí nás myslet odlišně a pokládat si jedinečné otázky o top kvalitě jízdních kol. Proč například nevyrobit kolo na světové úrovni v našem městě ve Švýcarsku? Proč nevyrobit závodní kola top kvality, které jsou lehké, tuhé a pohodlnější, než kterékoliv jiné, bez ztráty výkonnosti? V BMC nepřijímáme status quo, nikdy neusínáme na vavřínech a „dobré“ nikdy není dostatečně dobré. Snažíme se víc, jdeme dál a myslíme do hloubky… protože musíme.

 

Závodní týmy

BMC vybavuje a podporuje světové šampióny dneška i budoucnosti nejinovativnějším a nejpokročilejším cyklistickým vybavením. Naše profesionální závodní týmy dosáhly světové tituly v silniční a dráhové cyklistice, v závodech horských kol a v triatlonu - to potvrzuje, že nejlepší světoví cyklisti si zvolili vybavení z produkce BMC k dosažení nejvyšších možných ocenění v jejich sportu.
zpětmotodoplňky, motorky, motocykly      


Provozovatel: BPS-koupelny s.r.o., Pavlovského 673/39, 747 07, Opava,
e-mail: info@cyklosvet.cz tel. 730 893 970

Naše další obchody: Motoeshop.cz - Motodoplňky | SnowSki.cz - Vybavení pro zimní sporty


Provozováno na systému PremiumSHOP
Cyklosvět.cz - Internetový obchod cyklistika jízdní kola, cykloshop s cyklo vybavením.
Dovážíme značky Lapierre, Selev, IRC, ZAMO, PROGRIP, FIRSTRACING a Dainese.
Duše a pláště, přilby a helmy, chrániče, rukavice, brýle, vidlice a tlumiče, brzdy.